2. Sınıf Deneme Sınavı Şubat Ayı

2. sınıf deneme sınavı şubat ayı pdf formatında hazırlanmıştır. Ayrıca pdf dosyasının sonunda cevap anahtarı da bulunmaktadır. Son olarak sayfanın altında  bulunan indir butonuna tıklayarak çalışmamızı kolayca indirebilirsiniz.

Öncellikle hazırlamış olduğumuz 2. sınıf şubat ayı deneme sınavı 45 sorudan oluşmaktadır. İlk olarak Türkçe dersi soruları karşımıza çıkmaktadır ve 15 sorudan oluşmaktadır. Sonrasında matematik dersi yer almaktadır ve 15 sorudan oluşmaktadır. Daha sonra hayat bilgisi dersi bulunmaktadır ve 10 sorudan oluşmaktadır. Son olarak İngilizce dersi bulunmaktadır ve 5 sorudan oluşmaktadır. Ayrıca her hafta hazırladığımız haftalık çalışmaların sonunda da mini deneme sınavları bulunmaktadır. Haftalık çalışmalarımızı incelemek için tıklayınız.

Ayrıca hazırladığımız 2. sınıf deneme sınavı şubat ayına kadar olan süreci kapsamaktadır. Böylelikle ilk dönemin başından bu yana öğrencilerin öğrendikleri konular ile ilgili bilgilerini ölçebilirsiniz. Son olarak hazırladığımız sorularda kolay, orta ve zor dengesini ayarlamaya çalıştık. Faydalı olması dileğiyle.

2. SINIF KASIM AYI DENEME SINAVI KONU BAŞLIKLARI

TÜRKÇE

MATEMATİK

HAYAT BİLGİSİ

İNGİLİZCE

  • Colours,
  • Imperatives,
  • Numbers

Hazırlamış olduğumuz diğer 2. sınıf deneme sınavlarını incelemek için tıklayınız.

Bizi instagram’dan takip etmek için tıklayınız.

Telegram kanalımıza katılmak için tıklayınız.

Facebook adresimizi takip etmek için tıklayınız.