2. Sınıf Toplama Çıkarma İşlemleri

2.Sınıf Toplama Çıkarma İşlemleri

2.Sınıf Toplama Çıkarma, 2. Sınıf Toplama Çıkarma İşlemi, 2. Sınıf Toplama Çıkarma Çalışma Kağıdı, 2. Sınıf Toplama Çıkarma Etkinlikleri ve 2. Sınıf Toplama Çıkarma Karışık çalışma etkinliklerinin bulunduğu sayfamıza hepiniz hoş geldiniz. Etkinliklerimizin bulunduğu çalışma kağıdına sitemizin altındaki İNDİR butonuna tıklayarak kolayca erişebilirsiniz.

Önceki haftalardaki çalışmalarımızda 2. Sınıf toplama işlemi ve 2. Sınıf çıkarma işlemi konularını sizlere ve öğrencilerinize detaylı şekilde sunduk. Fakat 2. Sınıf Toplama Çıkarma işlemleri öğrencilerin sürekli pratik yapması gereken ve tekrarla pekişen bir konudur. Biz de buna istinaden bu haftaki çalışma içeriğimizde öğrencilerin bilgilerini pekiştirmek, kalıcılığı sağlamak ve iki işlem arasındaki farkları kavrayabilmeleri adına iki işlemin de bulunduğu bir çalışma sayfası hazırlamayı uygun bulduk.

2.sınıf toplama çıkarma işlemleri çalışma kağıdı içeriğinde basitten karmaşığa, kolaydan zora ilkesine bağlı kalarak bol bol pratik yapmalarını ve deneyim kazanmalarını sağlayacak etkinliklerle oluşturduk. Hazırlamış olduğumuz 2. Sınıf toplama çıkarma çalışmaları titizlikle ve müfredata uygun şekilde oluşturulmuş olup yoğun uğraşlar sonucu ortaya çıkmıştır. Aşağıdaki LİNK tıklayarak çalışmamıza pdf formatında kolaylıkla erişebilirsiniz. Bizleri sosyal medya kanallarımızdan takip ederek en yeni çalışmalarımızdan ilk siz haberdar olabilir ve bizlere destekte bulunabilirsiniz.

2.Sınıf Matematik dersi için hazırlamış olduğumuz tüm içerikleri incelemek için tıklayınız.

Bizi instagram’dan takip etmek için tıklayınız.

Telegram kanalımıza katılmak için tıklayınız.

Facebook adresimizi takip etmek için tıklayınız.