1. Sınıf Kasım Ara Tatil Ödevi

1. Sınıf Kasım Ara Tatil Ödevi yazımıza hoş geldiniz. Çalışmalarımız 33 sayfadan oluşmaktadır. Pdf dosyasını görüntülemek ve indirmek için sayfanın alt kısmında bulunan indir butonuna tıklayabilirsiniz.

Kasım ara tatili ödevimizin içeriği beş günde bitirilecek şekilde hazırlanmıştır. Birinci sınıf ara tatil ödevini hazırlarken amacımız öğrencilerin dokuz haftalık sürekte öğrendiği bilgileri tekrar etmeleri ve eksiklerini gidermeleri oldu. Bu kapsamda hazırladığımız tüm içerikleri sizler ile paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

1. Sınıf Kasım Ara Tatil Ödevi kitabı pdf olarak tasarlanmıştır. İçeriğinde okuma, yazma ve dikte çalışmaları bulunmaktadır. Özellikle her harf için ayrı olarak yazdığımız özgün ve öğretici hızlı okuma metinlerimiz ile öğrencilerinizin tatil süresi boyunca okuma hızlarının artmasını hedefledik.

Kasım ara tatili ödevlerini hazırlarken çalışmalarımızı göz yormayacak şekilde görseller ile de destekledik. Çalışma sayfalarının üst kısmında hangi gün hangi sayfaların yapılması gerektiği belirtilmiştir.

1. Sınıf Kasım Ara Tatil Ödevi kitabının içeriği aşağıda detaylı olarak belirtilmiştir.

1.Sınıf Ara Tatil Ödevi

  • Tüm sesler ile ilgili okuma ve yazma metni,
  • Tüm sesler için hızlı okuma metinler,
  • Görsel dikte çalışmaları,
  • Rakamları yazma çalışmaları,
  • Elakin ve omutüy harf grubuna ait hece ve kelime tablosu

CEVAP ANAHTARI

Tüm harfler için hazırlamış olduğumuz çalışmaları incelemek için tıklayınız.

Bizi instagram’dan takip etmek için tıklayınız.

Telegram kanalımıza katılmak için tıklayınız.

Facebook adresimizi takip etmek için tıklayınız.