Yarıyıl Pano Çalışması

Yarıyıl pano çalışması, yarıyıl tatil ödevi kapağı, yarıyıl karne süsleri, karne konuşma balonu, karne süsleme çalışmalarından oluşan dosyamız pdf formatındadır. Ayrıca sayfanın altında bulunan indir butonuna tıklayarak indirebilirsiniz.

Yarıyıl Pano Çalışması Etkinliğimiz

Öğrencilerimizle birlikte uzun bir dönemi geride bıraktık. Şimdi yaptığımız çalışmaların karşılığını görme ve öğrencilerimizle paylaşma zamanı. Dönem boyu yaptığımız çalışmaların, aktivitelerin ve etkinliklerin gün yüzüne çıkma zamanı. Ayrıca karne mutluluğunu yaşama ve yaşatma zamanı.

Bizler de bu güzel karne heyecanını yaşamak ve paylaşmak için sizler için karne çalışmalar hazırladık. Daha sonra pano çalışmamızın yanı sıra yarıyıl el pankartlarımızla birlikte çocuklarımızla bu sevinci yaşayacağız. Ayrıca yarıyıl kitap ayracı çalışmamızla tatilde de okulu hatırlama ve karne heyecanının sürmesini istemekteyiz. Pano, isim etiketi, el pankartı ve diğer çalışmalarımızı sınıfınızda gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Yarıyıl panonuzla birlikte öğrencilerinizle güzel anılar biriktirmenizi ve bu karne heyecanını anılarda yaşatmanızı diliyoruz. Tüm öğrencilerimizi tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz. Son olarak ikinci dönemde daha heyecanlı ve daha da fazla eğitim-öğretim etkinlikleriyle buluşmak üzere, iyi tatiller.

KISA BİR MOLA-1

KISA BİR MOLA-2

KARNE ZAMANI PANO-1

PANO-2

KARNE SÜSLEME

KONUŞMA BALONU

İSİM VE HEDİYE ETİKETİ

KİTAP AYRACI

TATİL ÖDEV KAPAĞI

BAŞARI BELGELERİ

Diğer belirli gün ve haftalar ile ilgili hazırladığımız çalışmaları incelemek için tıklayınız.

Bizi instagram’dan takip etmek için tıklayınız.

Telegram kanalımıza katılmak için tıklayınız.

Facebook adresimizi takip etmek için tıklayınız.