3. Sınıf Kaynaklarımız Tükenmesin

3. sınıf kaynaklarımız tükenmesin konu anlatımı, etkinlikleri, alıştırmaları ve test pdf sayfası ile siz değerli okurlarımızın karşısındayız. İlk olarak belirtmek isteriz ki etkinlik içeriklerimiz güncel ve müfredata uygun niteliklerde hazırlanmıştır. Ayrıca içeriklerimize sitemizin en alt kısmında bulunan İNDİR butonuna basarak ücretsiz ve PDF formatlarında erişebilirsiniz. Keyifli çalışmalar…

3. Sınıf Kaynaklarımız Tükenmesin Konu Anlatımı:

3. sınıf hayat bilgisi dersinde bu hafta kaynaklarımız tükenmesin konusuyla sizlerleyiz. Bu konu kapsamında kişisel temizliğin önemi, kişisel temizlik için neler yapabileceğimizi ve kullandığımız kaynakları israf yapmadan kullanmayı öğreneceğiz. Bu konu kapsamında hazırladığımız çalışma sayfamızla birlikte derste öğrendiğimiz konumuzu pekiştirip öğrenmeyi kalıcı hale getireceğiz.

Etkinlik İçeriğimiz:

3. sınıf kaynaklarımız tükenmesin test pdf içeriklerimiz özenle hazırlanmıştır. Ayrıca etkinliklerimiz güncel eğitim-öğretim müfredatına uygun ve günlük hayattan örneklerle bezenmiştir. Özellikle pekiştirme, değerlendirme ve kazanımı kavratma amacıla gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Kısacası etkinlik içeriklerimiz PDF formatında hazırlanmış olup sayfamızın en alt kısmında bulunan İNDİR butonuna basmanızla ücretsiz ve kolay şekilde görüntülenecektir.

  • 3. sınıf Hayat Bilgisi Zamanımı Yönetiyorum etkinlikleri için BURAYA,
  • 3. sınıf Hayat Bilgisi Evdeki Görev ve Sorumluluklarımız etkinlikleri için BURAYA,
  • 3. sınıf Hayat Bilgisi tüm ders içeriklerini görüntülemek için BURAYA,
  • 3. sınıf tüm ders içeriklerini görüntülemek için BURAYA basarak hızlı erişim sağlayabilirsiniz.

Sitemiz ve Sosyal Medya Kanallarımız:

Öncelikle ilköğretim kademesi tüm ders etkinliklerine sitemiz üzerinden erişebilirsiniz. Aynı zamanda önemli gün ve haftalar ile ilgili içerikleri de sitemizden takip edebilirsiniz. Yeni yıl etkinliklerimiz sitemize yüklenmiştir.

Değerli okurlarımız, bizleri sosyal medya platformları üzerinden  takip ederek en yeni çalışmalarımız hakkında ilk siz haberdar olabilirsiniz. Ayrıca takip, beğeni ve yorumlarınızla bizlere büyüme yolumuzda destek olabilirsiniz. Son olarak siz kıymetli okuyucularımıza keyifli çalışmalar dileriz.

Bizi instagram’dan takip etmek için tıklayınız.

Telegram kanalımıza katılmak için tıklayınız.

Facebook adresimizi takip etmek için tıklayınız.