1. Sınıf Kesirler

1. sınıf kesirler, 1. sınıf bütün yarım, 1. sınıf bütün ve yarım konusu pdf olarak hazırlanmıştır. Ayrıca sayfanın altında bulunan indir butonuna tıklayarak çalışmamızı kolayca indirebilirsiniz.

1. sınıf bütün yarım konusunu ele aldığımız çalışmaları uygun görseller ile destekledik. Böylelikle öğrencilere bu konuda soyut bir anlatım yerine somut örnekler sunmuş olacaksınız. Ayrıca çalışmalarımız 6 sayfadan oluşmaktadır.

1. sınıf kesirler konusunda kolaydan zora olacak şekilde çalışmalar hazırlanmıştır. İlk olarak öğrencilerin bütün ve yarımı anlayabilmeleri için görsellerden oluşan bir çalışmaya yer verilmiştir. Sonrasında 1. sınıf bütün ve yarımı boyama çalışmaları yer almaktadır. Daha sonra geometrik şekiller ve meyve, sebzeler üzerinden bütün yarım çalışmaları devam etmektedir. Son olarak görselleri kullanarak 1. sınıf bütün ve yarım çevirilerine yer verilmiştir. Böylelikle 1. bütün yarım konusu ile ilgili hazırladığımız çalışmalar sona ermektedir.

1. sınıf bütün yarım pdf 1. sınıf bütün yarım çalışma kağıdı pdf 1. sınıf bütün ve yarım etkinlikleri pdf 1. sınıf kesirler pdf 1. sınıf kesirler çalışma kağıdı pdf

1.Sınıf Matematik dersi için hazırlamış olduğumuz tüm içerikleri incelemek için tıklayınız.

Bizi instagram’dan takip etmek için tıklayınız.

Telegram kanalımıza katılmak için tıklayınız.

Facebook adresimizi takip etmek için tıklayınız.